March 25, 2020
Epidemia COVID-19 na naszych wykresach

Nikogo nie trzeba informować o tym, że COVID-19 jest problemem globalnym. W odpowiedzi na trwający globalny kryzys zdrowotny, który dotyka miliony ludzi na całym świecie w ponad 150 krajach, pracujemy nad kilkoma sposobami na pokazanie skali tego zagrożenia poprzez wizualizację danych. Tym razem wszyscy bylibyśmy szczęśliwi, widząc na wykresie trend niedźwiedzi.

Wykresy koronawirusa

Na podstawie danych zebranych w czasie rzeczywistym przez Centrum Nauki i Inżynierii Systemowej (CSSE) na Uniwersytecie Johna Hopkinsa stworzyliśmy wykresy pokazujących liczbę zakażeń, zgonów i wyzdrowień, z podziałem na kraje.

Sprawdź wykresy i statystyki COVID-19.

Symbole związane z koronawirusem na TradingView

Teraz możesz dodawać statystyki COVID-19 bezpośrednio na naszej platformie (zarówno globalne jak i dla konkretnego kraju) i porównywać dane z innymi rynkami. Na przykład, możesz porównać wykres zarażeń w Ameryce z wykresem indeksu S&P 500.

Wpisując COVID19: w wyszukiwarce symboli, możesz znaleźć wszystkie symbole związane z epidemią wirusa. Obejmują one liczbę potwierdzonych zakażeń, liczbę osób, które wyzdrowiały oraz liczbę zgonów w każdym kraju, a także łączną liczbę wszystkich zakażeń na całym świecie.

Dbaj o siebie

Zobacz najnowsze informacje Światowej Organizacji Zdrowia, aby pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się koronawirusa: przejdź do who.int

The fastest way to follow markets

Launch Chart