October 19, 2017
Wsparcie klienta 2.0

Zapewnienie naszym użytkownikom wysokiej jakości wsparcia technicznego to jeden z priorytetów naszego zespołu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby usprawnić nasze rozwiązania w tej kwestii. Nasz nowy system do spory krok naprzód w kontekście wsparcia dla naszych użytkowników. Dziś mamy zaszczyt przedstawić Państwu nasz nowy system wsparcia klientów.

E-mail odchodzi w zapomnienie – nowy system jest po prostu lepszy

E-mail to przeszłość – jako forma komunikacji jest to rozwiązanie wolne, przestarzała i niepotrzebnie wydłuża czas pomiędzy zapytaniem i odpowiedzią. Od teraz nasi użytkownicy mogą zadawać pytania i zgłaszać problemy bezpośrednio z poziomo interfejsu naszej platformy ORAZ otrzymywać (prawie) natychmiastowe odpowiedzi bezpośrednio na interfejsie. Zapomnij o skrzynce odbiorczej – od teraz zastępuje ją interfejs naszej platformy!

qvsxnmnwrwwzfgaqgpjtha

Nowa zakładka ‚WSPARCIE’ dostępna jest na Twoim profilu TradingView. Od tej pory każde zgłoszenie (ticket) będzie w tym miejscu rejestrowane i dostępne do wglądu.

5dm9edmxqg2j4qxilvella

Z racji tego, że przechodzimy na nowy system, rezygnujemy ze wsparcia za pośrednictwem usługi e-mail! Powtórzmy – nie odpowiadamy już na e-mail’e kierowane do zespołu wsparcia klienta.

Od teraz możesz zadać pytanie lub zgłosić problem z poziomu dowolnej strony na platformie TradingView. Jest to najlepsza i najszybsza droga do rozwiązania Twojego problemu.

rsu5ork3rccmlug_pj5f0a
Jak wygląda sytuacja?

Kiepskie dni się zdarzają, owszem, ale zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważne jest informowanie na bieżąco naszych użytkowników o obecnej sytuacji. Oferujemy dedykowaną stronę „Status” hostowaną na osobnym serwerze, na której widnieją wszelkie informacje dotyczące bieżącego statusu naszych usług oraz log z rozwiązanymi do tej pory problemami.

status

Ogromna prośba z naszej strony – zawsze, zanim wyślesz do nas zgłoszenie problemu, sugerujemy uprzednio zajrzeć na stronę „Status”. Jeśli Twój problem widnieje na niej oznacz to, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ten problem jak najszybciej rozwiązać.

Jeśli na stronie widnieje komunikat ‚all systems operational’ (‚wszystkie systemy sprawne’), a Ty jednak nadal borykasz się z jakimiś problemami – nie krępuj się, daj nam znać z czym masz problem.

Priorytety

Analizujemy każdy zgłoszony problem. Jednakże, zgodnie z informacjami znajdującymi się na stronie GoPro, każdy rodzaj pakietu Pro posiada określony priorytet dla naszego zespołu wsparcia klientów. Uważamy, że to słuszne rozwiązanie – im bardziej zaawansowany pakiet, tym wyższy jego priorytet dla naszego zespołu.

lkpzjuguregwyuy3o9rtta

Uwaga – nie zapomnieliśmy o użytkownikach kont bezpłatnych. Analizujemy każde zgłoszenie i podejmujemy określone działania mające na celu rozwiązanie każdego zgłoszonego problemu.

Choć nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde Wasze zgłoszenie, nie należymy także do zwolenników zautomatyzowanych systemów odpowiedzi. Proszę mieć na uwadze, że odpowiedzi na zgłoszenia od użytkowników kont bezpłatnych nie będą udzielane. Oczywiście zajmiemy się problemem i jeśli zajdzie taka potrzeba, zwrócimy się do osoby zgłaszające z prośbą od dodatkowe informacje o problemie.

Naszym celem jest udostępnienie jak najwyższej jakości materiałów pozwalających na samodzielne rozwiązanie problemów. Obecnie oferujemy stronę GoPro, stronę Wiki TradingView, oraz FAQ, które są aktualizowane na bieżąco. W przyszłości planujemy wprowadzić bardziej zaawansowane rozwiązania mające na celu lepsze przedstawienie możliwości naszej platformy oraz wygodniejsze wyszukiwanie odpowiedzi na Wasze pytania i problemy.

Call us

Jedną z najważniejszych zalet pakietu Premium jest możliwość korzystania z dedykowanego wsparcia telefonicznego. Posiadacze pakietu Premium mają dostęp do najlepszej formy wsparcia, jaką możemy zaoferować. Dołącz się do nich, a Twoje ewentualne problemy rozwiążemy w ciągu kilku minut!

vfstl7dpq0_0jti3egzvha

Nowy system zarządzania wsparciem klienta pozwoli nam reagować szybciej na Wasze problemy, udoskonalić obsługę Waszych zgłoszeń, zaoferować Wam więcej pomocnych materiałów oraz zapewnić lepszą jakość w obcowaniu z platformą TradingView. Jesteśmy szczęśliwi, że jesteście z nami!

Zespół Wsparcia Klienta, platforma TradingView

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres