czerwiec 16, 2017

KROK MILOWY – PONAD 5000 OPUBLIKOWANYCH SKRYPTÓW NA TRADINGVIEW!

Użytkownicy TradingView stworzyli ponad 5000 własnych skryptów za pomocą języka Pine i udostępnili je bezpłatnie w Bibliotece Publicznej. Są to wyjątkowe wskaźniki i strategie, które zostały utworzone i udostępnione przez utalentowanych programistów naszej społeczności aby pomagać innym traderom. Możesz je znaleźć w sekcji Skrypty lub za pomocą wskaźnika -> Biblioteka publiczna w górnym pasku narzędzi na wykresie interaktywnym.

Podobnie jak społeczności moderatorów poprawiają popularne gry komputerowe, społeczność programistów TradingView dodaje masę bezcennych narzędzi, których nie mogliśmy zbudować samemu – ze względu na oryginalny wygląd lub złożoność analizy. Poprzez swój entuzjazm, chęć pomocy innym i miłość do społeczności TradingView, Ci ludzie tworzą i tworzą kolejne algorytmy i dzielą się nimi z innymi..

Przeglądaj skrypty, wypróbuj i sprawdź,jak mogą Ci pomóc w analizowaniu rynków. Możesz z łatwością modyfikować je i rozwijać na bazie dobrej roboty naszych użytkowników. Jesteśmy wdzięczni za wkład społeczności naszych programistów. Jesteście świetni, dziękujemy Wam i trzymamy kciuki za kolejne 5 tysięcy niesamowitych skryptów transakcyjnych!

Twórcy i Pracownicy TradingView!