March 4, 2020
Wyrównujemy zasady gry dla wszystkich autorów wskaźników

Na początku historii TradingView stworzyliśmy Rynek skryptów, na którym wybrani autorzy mogli sprzedawać swoje wskaźniki i strategie traderom i inwestorom. Kilka lat później dodaliśmy możliwość publikowania wskaźników tylko na zaproszenie, co pozwoliło autorom na publikowanie wskaźników z zamkniętym kodem źródłowym. Ta funkcja daje również autorom kontrolę nad tym, kto uzyska dostęp do ich skryptu, bez konieczności przechodzenia przez Rynek skryptów.

Wyrównujemy zasady gry, dzięki czemu sprzedawcy wskaźników konkurują na tych samych zasadach bez rynku skryptów, który mógłby ich spowalniać. Autorzy mogą tworzyć wskaźniki i strategie w trybie tylko na zaproszenie oraz publikować je publicznie lub prywatnie oraz samodzielnie decydować, kto powinien mieć dostęp do skryptów, niezależnie od tego, czy traderzy płacą za dostęp, czy nie.

Niektórzy programiści, którzy wcześniej sprzedawali swoje wskaźniki i strategie na naszym rynku skryptów, teraz publikują je w trybie tylko na zaproszenie. Jeden z nich, Rob Booker, postanowił udostępnić swoje skrypty wszystkim użytkownikom TradingView! Brawo Rob!

Jeśli jesteś dostawcą wskaźników i chcesz udostępnić swoje wskaźniki w trybie tylko na zaproszenie, upewnij się, że rozumiesz i przestrzegasz naszych zasad publikowania skryptów oraz wymogów, z których wiele zostało stworzonych specjalnie dla autorów. Zwróć uwagę, że możesz również publikować prywatne skrypty tylko na zaproszenie, jeśli chcesz się nimi dzielić tylko w zamkniętym kręgu, jednocześnie kontrolując, kto ma dostęp do skryptu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz dowiedzieć się więcej lub wyrazić swoją opinię, skontaktuj się z nami! Zawsze szukamy sposobów by się doskonalić i być bardziej przyjaznymi dla użytkownika.

The fastest way to follow markets

Launch Chart