September 10, 2019
Świetna wiadomość! TradeStation jest już zintegrowane z TradingView – handluj i zarządzaj swoim portfelem w czasie rzeczywistym!

Misją TradingView jest dostarczanie jak największej ilości przydatnych informacji w jednym miejscu. Po znalezieniu obiecującego pomysłu inwestycyjnego, który chcesz wykorzystać, następny krok może być niewygodny i skomplikowany, zwłaszcza jeśli rynek szybko się zmienia…

Dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy integrację TradeStation z TradingView, aby pomóc traderom w płynnym realizowaniu ich pomysłów handlowych. Zgodnie z tym, co obiecywaliśmy 3 miesiące temu, ściśle współpracowaliśmy z zespołem TradeStation, aby umożliwić różne rodzaje zleceń i dane potrzebne do podejmowania najlepszych decyzji. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie ogromną wartością dodaną dla obecnych klientów TradeStation, a także nowych i istniejących traderów na TradingView.

Integracja jest teraz w pełni zakończona i możesz połączyć swoje konta, żeby uzyskać to, co najlepsze z obu światów – wyjątkową platformę do analizy technicznej i tworzenia wykresów oraz najwyższą jakość realizacji zleceń na akcje, kontrakty futures i inne klasy aktywów.

Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej innowacji, która stanowi ważny krok w naszym rozwoju. Będziemy nadal współpracować z godnymi zaufania brokerami i giełdami kryptowalut, abyś mógł korzystać z najlepszych dostępnych usług. Jeżeli masz już konto rzeczywiste lub demo w TradeStation – otwórz wykres, kliknij Terminal Transakcyjny i zaloguj się!

Jeżeli nie masz jeszcze konta, nadszedł czas, żeby przenieść swój handel na wyższy poziom i zarejestrować się. Zacznij handlować bezpośrednio ze swoich ulubionych wykresów!

Dziękujemy za wybranie TradingView i pomoc w budowie najlepszej platformy finansowej.

The fastest way to follow markets

Launch Chart