March 31, 2020
Aktualizacja Listy Obserwowanych

Za pomocą listy obserwowanych na TradingView można sprawdzać swoje ulubione aktywa z dowolnego miejsca na świecie na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Wiemy, jak ważna jest nasza lista obserwowanych dla śledzenia, organizowania i zarządzania aktywami, które chcesz zobaczyć w danym momencie i dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że mamy dla Ciebie kilka nowych, niesamowitych funkcji. 

Zarządzanie kolumnami danych
W celu dokładniejszej analizy dodaliśmy do listy obserwowanych dane o wolumenie i godzinach rozszerzonych. Wystarczy otworzyć menu kolumny i wybrać te, które Cię interesują.

Przenoszenie symboli pomiędzy listami

Ułatwiliśmy przenoszenie symboli pomiędzy różnymi listami. Oznacza to, że możesz szybko założyć nową listę lub pogrupować różne aktywa na raz.

Kolejność symboli

Ostatnia zmiana powoduje, że łatwiej jest dostosować kolejność symboli. Jeśli Twoja lista obserwowanych kiedykolwiek stanie się niezorganizowana, po prostu kliknij tytuł kolumny trzy razy. Pierwsze kliknięcie sortuje symbole w kolejności rosnącej, drugie w kolejności malejącej, a trzecie przywraca symbole na swoje pierwotne pozycje.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nowe funkcje. Przesyłajcie nam swoje opinie i pomysły — uwielbiamy je dostawać.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres