August 12, 2020
İşlem Öncesi ve Sonrası Dönemlerin Grafiklendirilmesi

İyi haberlerimiz var. Bugün, grafikteki piyasa öncesi ve sonrası dönemlerin renklerini değiştirebilir, böylece gezinmeyi ve görüntülemeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Uzatılmış saatlerin rengini değiştirmek için, harita ayarları menüsünü açın ve ilgili bölümde istediğiniz renkleri seçin. Ayrıntılar için aşağıya bakın.

Daha önce sunulan renklendirme seçeneklerine zaten alıştıysanız ve bunları yenilerine tercih ediyorsanız endişelenmeyin. Uzatılmış oturumun işlem öncesi ve sonrası dönemleri için aynı renkleri yine de ayarlayabilirsiniz. Size daha uygun olup olmadıklarını görmek veya bildiğiniz ve sevdiğiniz şeylere bağlı kalmak için yeni seçenekleri test edin — bu size kalmış.

Bu güncellemeyle ilgili düşüncelerinizi duymak isteriz, bu nedenle lütfen deneyimlerinizi nasıl iyileştirebileceğimize dair görüşlerinizi, yorumlarınızı veya önerilerinizi bize gönderin. Topluluğumuz için inşa etmek sürekli bir çalışma gerektirir ve tam olarak aradığınız şeyi yaratmak için her zaman daha fazla fırsat arıyoruz. İsteklerinizin sitemizde yayınlandığını görmek için bize bildirin.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın