July 30, 2020
Artık Fiyat Ölçeğinde Al ve Sat Etiketleri, Grafikte Al ve Sat Çizgilerini Gösterebilirsiniz

Platformların grafiklerle analiz etme yeteneklerini, onlarla çalışmayı sizin için daha verimli hale getirmek amacıyla her zaman genişletiyoruz. Bugün, Al Sat çizgilerini ve etiketlerini görüntülemek için yeni bir grafik ayarı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca, kullanıcıların Al Sat Çizgilerini ve etiketlerini yalnızca fiyat ölçeğinde değil aynı zamanda grafiğin kendisinde de görüntüleyebilmeleri için ayarlar ekledik. Bu araç platforma harika bir ektir, çünkü artık en iyi arz ve talep fiyatlarını doğrudan grafikte görebilirsiniz. Bu, büyük veya küçük piyasa değişikliklerine daha hızlı tepki vermenizi sağlar.

Başlamak için, Sembol sekmesindeki Ayarlar‘a gidip Al ve Sat çizgileri seçeneğine tıklayarak aracı etkinleştirebilirsiniz.

Fiyat ölçeğinde Al ve Sat etiketlerini etkinleştirmek için, fiyat ölçeği bağlam menüsünü açarak başlayın. Etiketler’e gidin ve son olarak Al Sat Etiketleri‘ne tıklayın.

Fiyat ölçeğindeki çizgiler ve etiketler ile grafik, birbirinden bağımsız olarak etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir. Çizgi renklerini Al ve Sat Ayarlarından da ayarlayabilirsiniz.

Bu güncellemenin faydalı olduğunu umuyoruz. Lütfen gelecekteki yükseltmeler ve güncellemeler için görüşlerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermeye devam edin. Daha büyük ve daha iyi şeyler geliştirmeye devam etmemizi sağladığı için sizden haber almayı seviyoruz.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın