June 18, 2021
Gizlilik ayarları

Modern dünyada mahremiyetin önemi fazla tahmin edilemez. Dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ile çevriliyiz ve her gün tamamen yabancılardan mesajlar alıyoruz. Bazen kendinizi tüm istenmeyen postalardan uzak tutmak ve en sevdiğiniz işe dalmak istersiniz. Ne de olsa, dikkatinizi dağıtmadan işleme  girmekten daha iyi bir şey yoktur.

Çok iyi haber! TradingView ekibi size bu fırsatı sunabilir.

Gizlilik ve güvenlik sekmesindeki profil ayarlarında gerekli ayarları bulabilirsiniz:

You can turn off the ability to create new private chats with you:

Bu seçeneği devre dışı bıraktığınızda, henüz özel sohbet oluşturmadığınız kullanıcılar size yazamaz. Ancak, halihazırda özel sohbetiniz olan kullanıcıların size yazmaya devam edebileceğini lütfen unutmayın.

Bu biraz fazla radikal görünüyorsa veya tam tersine yeterli değilse, bireysel kullanıcıları görmezden gelebilirsiniz:

Yok sayılan kullanıcılar listesine tıkladığınızda, yok sayılanlar listesine kullanıcıları ekleyebileceğiniz bir iletişim kutusu açılır. Bu listedeki kullanıcılar, onlarla daha önce bir sohbet oluşturmuş olsanız bile size özel mesaj gönderemez. Ayrıca, mesajlarını genel sohbetlerde görmezsiniz.

Ayrıca, bu tür kullanıcıların yorumlarını yayınlanan fikirlerde ve komut dosyalarında görmezsiniz – uygunsuz içeriği filtrelemek için iyi bir araç.

Bu iyileştirmeleri faydalı bulacağınızı umuyoruz. Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmaya devam edin. Kullanıcılarımız için TradingView oluşturuyoruz ve her zaman yeniliklerimiz hakkında ne düşündüğünüzü duymak istiyoruz.

Look first / Then leap

Grafiği Açın