February 12, 2020
Hacim Profili Göstergelerinin Yeni Sürümü – Seans(Oturum) Hacmi HD!

Çoğunuz Hacim Profili göstergelerimizi ve bu araçları hem fiyat hem de hacmi analiz etmek için nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. Birim Profili göstergelerinin neden önemli olduğunu bilmiyorsanız, buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bugün, Session Volume HD adlı Birim Profili göstergelerinin en yeni sürümünü kullanıma sunuyoruz.

Oturum Hacmi HD ile, grafiğinizin zaman çerçevesini değiştirirken veya yakınlaştırıp uzaklaştırırken, Oturum Hacmi HD göstergesi, görüntülenecek en uygun seviye sayısını dinamik olarak belirleyerek ve artık size belirli bir işlem seansı için daha ayrıntılı fiyat seviyeleri verecektir. Gösterge hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Pro, Pro+ veya Premium kullanıcısıysanız, dört güçlü Hacim Profili Göstergesi aracına artık erişebilirsiniz. Bu araçlar şunları içerir: Sabit Aralık, Oturum Hacmi, Oturum Hacmi HD ve Görünür Aralık.

TradingView üyesi olduğunuz için teşekkürler! Herhangi bir özellik isteğiniz veya sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Sürekli yeni özellikler ve ürünler piyasaya sürüyoruz.

The fastest way to follow markets

Launch Chart