October 23, 2019
Yeni grafik etiketi yeniden tasarlandı

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, grafik resmimize yeniden tasarladık ve yeni özellikler ekledik.

İşte yenilikler:

1. Gösterge / kayan simge kontrol düğmeleri şimdi asılı şekilde görüntülebilir. Gerektiğinde kolayca erişilebilirler ve grafiğinizde çok fazla değerli yer kaplamazlar.

Legend buttons on hover

2. Grafiğinizi temizleyebilir ve açıklama ayrıntılarını saniyeler içinde kaldırabilirsiniz. Grafikteki tüm göstergelerin adlarını gizlemek için basitçe ok düğmesine tıklayın.

3. Etiketler, grafik üzerinde çok yer kaplıyordu ve kaldırılmaları bile gerçekten işe yaramıyordu. Şimdi çizgiler daha kısa, daha yalın. Uzun gösterge adları ve değerler artık grafikle üst üste gelmiyor.

Tüm grafik açıklama ayrıntılarını önceki gibi görmek için bağlam menüsünden Metin Kaydırma özelliğini açmanız yeterlidir (açıklama metnini sağ tıklatın -> Metin Kaydırma).

Veya grafik ayarları iletişim kutusundan (Grafik ayarları -> Durum satırı -> Metin Sığdır).

4. Grafik açıklaması için yarı saydam bir arka plan, çizimlerin üstünde görüntülendiğinde okumayı kolaylaştırır.

Grafik gösterge arka plan görüntüsünü grafik ayarlarınızda (Grafik ayarları -> Durum satırı -> Arkaplan) gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz.

TradingView ‘i seçtiğiniz için teşekkür ederiz ve değerli geri bildirimlerinize güveniyoruz. Tüm önerileri ciddiye alıyor ve dikkate alıyoruz. Daha fazla güncelleme yolda!

The fastest way to follow markets

Launch Chart