September 10, 2019
Müthiş Haberler! TradeStation Şimdi Yayında: Portföyünüzde Gerçek Zamanlı Olarak Yatırım Yapın ve Onu Yönetin

TradingView’de görevimiz, size mümkün olan en fazla bilgiyi bir yerde bir araya getirmektir. Gelecek vaat eden bir yatırım fikrini belirlediğinizde ve yatırım yapmak istediğinizde, bir sonraki adım ağır ve hantal olabilir – özellikle de piyasalar gerçek zamanlı olarak hareket halindeyken …

Bugün, yatırımcıların yatırım fikirlerini sorunsuzca uygulamalarına yardımcı olmak için TradeStation’ın TradingView ile entegrasyonunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Üç ay önce vaat edildiği gibi, istediğiniz tüm emir türlerini ve sağlam bir karar vermeniz için gereken verileri ayarlamak için TradeStation ekibiyle birlikte çalışıyoruz ve uygulamanın mevcut TradeStation müşterilerine ve TradingView’daki yeni ve mevcut işlemde bulunan yatırımcılara çok büyük bir katkı sağlayacağına eminiz.

Entegrasyon şimdi hali hazırda tamamlandı ve hesaplarınızı her iki dünyanın da en iyisini elde etmek için bağlamaya başlayabilirsiniz – istisnai bir araştırma ve grafik platformu ve hisse senetleri, vadeli işlemler ve diğer varlık sınıfları arasında birinci sınıf bir işlem sunan aracı kurum.

Yol haritasındaki önemli bir dönüm noktası olduğu için bu sunumdan dolayı çok heyecanlıyız. Sizin için en iyi deneyimi yaratabilmek için güvenilir aracı kurumlar ve kripto borsaları ile ortak olmaya ve çalışmaya devam edeceğiz. TradeStation ile canlı veya demo hesapları olanlarınız için, işlem panelini açmanız ve orada oturum açmanız yeterlidir!

Hesabı olmayanlar, – işleminizi bir üst seviyeye taşımanın ve kaydolmanın zamanı geldi. En sevdiğiniz grafiklerden doğrudan işlem yapmaya başlayın!

TradingView’ü seçtiğiniz ve sınıfının en iyisi finansal platformu oluşturmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

The fastest way to follow markets

Launch Chart