July 1, 2021

Mobil Uygulamalarımızı İyileştirdiniz!

Vay canına, siz en iyisisiniz. 2017’de ilk kez kullanıma sunduğumuzdan bu yana mobil uygulamalarımızın 120.000’den fazla kez incelendiğini ve (lütfen hayran olun) onlara 4,8* puan verdiğinizi söylemekten çok memnunuz!

TradingView uygulamasını yükleyen ve kullanan ve bir inceleme bırakan herkese çok, çok teşekkürler – bu hafta itibariyle 66.000 Android kullanıcısı ve 61.000 Apple hayranı… ve artmaya devam ediyor.

Her türlü geri bildirimi dikkate alıyoruz ve katkılarınız sayesinde, son 12 ayda mobil TradingView deneyimini iyileştiren ve yükselten (bence) bir dizi önemli iyileştirme ve hata düzeltmesi yaptık.

İşte yaptığımız harika şeylerden bazıları:

Android:

  • Piyasa haberleri, Fikir yayınlama ve widget kısayolları eklendi;
  • Manzara modu (olması gereken) ve işaretli listeler eklendi ve izleme listelerindeki enstrümanlar için piyasa öncesi ve sonrası veriler dahil edildi; ve
  • Bir ‘takipçi ekranı’ ve bir kullanıcıya abone olma özelliği dahil edildi, böylece ağınızı doğrudan telefonunuzdan genişletebilirsiniz.

iOS:

  • Bir alarm yönetimi ekranı, grafik ekranlarının iyileştirilmiş kullanılabilirliği ve izleme listelerindeki enstrümanlar için piyasa öncesi ve sonrası veriler eklendi;
  • iOS 14 widget’ları, işaretli listeler ve ayırıcılar desteği eklendi; ve
  • Haritalarınıza şahsen bağırabilmeniz için Siri kısayolları eklendi.
  • Ayrıca, listeler arasında geliştirilmiş geçiş ile artık “Editörün seçtikleri”nden doğrudan Fikirler listesine de girebilirsiniz.
  • Diğer eklemeler, doğrudan izleme listesindeki çizelgelerin ve sembol bilgilerinin hızlı önizlemelerini, profilinize ve tüm uygulama ayarlarınıza hızlı erişim için bir menü sekmesini ve izleme listesi ve cihaz ekranlarındaki cihazların logolarını içerir.

Gelecek çok şeyimiz var, bu yüzden daha fazla güncelleme için gözünüzü dört açın. Ve elbette, sizin için mümkün olan en iyi işlem uygulamasını oluşturmaya devam edebilmemiz için lütfen bize geri bildirimde bulunmaya devam edin.

Henüz mobil uygulamalarımızı indirmediyseniz, bunları iOS veya Android‘de edinebilir veya her ekran boyutunda basitleştirilmiş bir deneyim için masaüstü uygulamalarımızı buradan edinebilirsiniz. İndirdikten sonra incelemeyi de unutmayın!

Look first / Then leap

Grafiği Açın