February 16, 2018
Nowa zakładka analizy technicznej! Jeszcze nigdy wskaźniki nie wyglądały tak ładnie.

Dobra wiadomość dla naszych użytkowników! Dodaliśmy nową zakładkę dotyczącą analizy technicznej. Teraz możesz sumarycznie zobaczyć oceny każdego instrumentu finansowego dla 3 grup wskaźników: Oscylatory, Średnie kroczące i podsumowanie na podstawie wszystkich ocen. Zobaczysz całkowitą liczbę ocen branych pod uwagę na dole każdego wskaźnika. To świetny sposób, aby zobaczyć kluczowe wskaźniki techniczne na jednej stronie. Zobacz przykład na podstawie spółki KHGM

1Możesz także otworzyć podsumowanie wskaźników analizy techniczne bezpośrednio z okna platformy tradingowej. znajdziesz to bezpośrednio pod grafiką rozpiętości ostatnich 52 tygodni, po prawej stronie od wykresu.

2

Podsumowanie jak i Szczegóły pokazują podsumowanie wskaźników analizy technicznej dla wykresu dziennego D1. Kliknij pokaż więcej aby zobaczyć jak wyglądają wskaźniki na innych czasookresach w osobnym oknie.

3

 

Oceny analizy technicznej, na których opierają się nasze wskaźniki wyświtlane są także bezpośrednio w skanerze. Kiedy określony warunek zostanie spełniony dla konkretnego wskaźnika, oznacza to zazwyczaj, że jest to dobry czas na kupno lub sprzedaż.

Ważne: TradingView nie zaleca nikomu, aby (ślepo) kupował lub sprzedawał jakiekolwiek instrumenty finansowe w oparciu o oceny kupna / sprzedaży. Wskazuje jedynie, że pewne warunki są spełnione i może to pomóc użytkownikom wykryć potencjalne transakcje, jeśli pasuje to do ich strategii. Kryteria kupna / sprzedaży nie powinny być traktowane jako rekomendacje handlowe.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące poprawy wyglądu lub funkcjonowanie zakładki analizy technicznej, skontaktuj się z nami. Kliknij przyciskReport aby wysłać wiadomość. Jak zawsze, Wasze komentarze są mile wydziane.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres