July 1, 2020
Bağlantılı VWAP’deki Giriş Verilerini ve Diğer Geliştirmeleri Yapılandırma

Bağlantılı VWAP aracında, kullanımını ve üzerinde çalışmayı daha da kolaylaştıracak birkaç yararlı iyileştirme yaptık. Aşağıda, tüm bu iyileştirmeleri listeledik, size her birinin nasıl çalıştığını gösteren örnekler sunalım istedik. Hadi bir bakalım.

  1. Artık Bağlantılı VWAP’yi hesaplamak için hangi giriş verilerinin kullanılacağını Ayarlar aracında seçebilirsiniz. Bu, Bağlantılı VWAP’nin üst ve alt eğrilerini oluşturmanıza olanak tanır. Aracın girişini değiştirmek için, çizgiyi çift tıklayın veya kayan araç özellikleri panelindeki dişliyi tıklayın. Bu adımı attıktan sonra, Kaynak alanında istediğiniz veri bileşenini seçin.
  2. Artık çizgi rengini ve kalınlığını yalnızca iki tıklamayla ayarlayabilirsiniz. Renk ve kalınlık seçimleri, kayan özellikler panelinde görüntülenir. Bunu özelleştirmek için, özellikler panelini görüntülemek üzere grafikteki aracı seçin ve ardından istediğiniz çizgi rengini ve kalınlığını seçin.
  3. Geliştirmelerimizle, artık daha doğru analiz için son Bağlantılı VWAP değerinin etiketini fiyat ölçeğinde de görüntüleyebilirsiniz. En son olan araç değerinin görüntülenmesini etkinleştirmek için, çizgiyi çift tıklayın veya kayan araç özellikleri panelinde dişliyi tıklayın. Stil sekmesini seçin ve ardından Fiyatı göster‘i etkinleştirin. Bağlantılı VWAP’ın son değeri, sonuç olarak fiyat ölçeğinde görüntülenecektir.

Bağlantılı VWAP’deki en yeni geliştirmelerimizi okumaktan keyif aldığınızı umarız. Güncellemelerimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen ileride yapacağınız iyileştirmeler, güncellemeler ve TradingView ürünleri için görüşlerinizi, geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi bize göndermeye devam edin.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın