June 8, 2020
Pine Editor’de Bul ve Değiştir

Pine Editor’da bulma ve değiştirme yeteneğini eklediğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Bu işlevi kullanmak için CTRL+F (bul) veya CTRL+H (bul ve değiştir) tuşlarına basın. Düzenleyicinin sağ üst köşesinde, ihtiyacınız olan parametreleri seçebileceğiniz bir pencere görünür.

Ekranınızın üst kısmındaki panelde gösterilen okları kullanarak veya klavyenizdeki okları kullanarak sonuçları tarayabilirsiniz.

Arama alanının solundaki oku tıklayarak (veya CTRL+H tuşlarına basarak), bul ve değiştir alanını açabilirsiniz.

Değiştirme alanının sağında, bulduğunuz geçerli öğeyi değiştirmenizi veya geçerli ekranınızdaki bulunan tüm öğeleri bir kerede değiştirmenizi sağlayan Tümünü Değiştir ve Değiştir düğmelerini görürsünüz.

Bul ve değiştir aracımız ek özellikler ve seçeneklerle birlikte gelir. Açıklayıcı bir grafik için aşağıya bakın, ardından tanımlar.

Büyük / küçük harf eşleştir – büyük / küçük harfe duyarlı arama.

Tüm kelime – eşleşmeler yalnızca tam kelimeler için aranır. Örneğin, tüm kelime seçeneğiyle “ema” gibi kısmi bir kelime ararken, “tema” ve “şema” gibi kelimeler yok sayılır ve aramanızda bulunmaz.

RegExp – düzenli ifade arama.

Bu güncellemeden memnun kaldığınızı umarız. Lütfen yorumlarınızı, geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi göndermeye devam edin. Sizden haber almayı ve yatırımınıza yardımcı olacak daha iyi ürünler geliştirmeye yardımcı olacak araçlarımızı geliştirmeyi seviyoruz. Güvende olun ve sağlıklı kalın.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın