April 16, 2020
Długo oczekiwane, nowe ustawienia tekstu dla narzędzi rysowania

Od dzisiaj, kierunek tekstu zależy tylko od Twoich chęci i potrzeb. Zlikwidowaliśmy ograniczenia narzędzi rysowania, dzięki czemu masz nieograniczone możliwości w zakresie rysunków i wykresów.

Z przyjemnością przedstawiamy nie jedno, ale dwa ulepszenia dla narzędzi rysowania.

Po pierwsze, możesz teraz dodać tekst do pionowej linii i rozszerzyć go w razie potrzeby, aby zrealizować swój pomysł graficzny.

Po drugie, przenieśliśmy wszystkie opcje konfiguracji tekstu narzędzia rysowania do osobnej karty Tekst. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek możesz zarządzać swoimi ustawieniami i znaleźć funkcje i narzędzia, których będziesz potrzebować do realizacji swoich planów związanych z wykresami.

JAK SKONFIGUROWAĆ TEKST DLA LINII PIONOWEJ

Gdzie i jak mogę wprowadzić i skonfigurować tekst dla linii pionowej? Dobre pytanie – zrobisz to w kilku łatwych krokach:

  • Po pierwsze, otwórz okno dialogowe Ustawienia;
  • Wprowadź i skonfiguruj wymagany tekst w nowej zakładce Tekst; oraz
  • Wybierz Kierunek tekstu korzystając z nowej funkcji o tej samej nazwie, która znajduje się pod polem do wprowadzania tekstu oraz opcją Wyrównanie tekstu.

Zauważ, że Kierunek tekstu to nowo dodane narzędzie, które pozwala na zmianę kierunku wprowadzanego tekstu w dowolny sposób. Zobacz na poniższej grafice:

Mamy nadzieję, że z przyjemnością przeczytasz o naszych najnowszych aktualizacjach do narzędzi rysowania. Jak zawsze, prosimy o przesyłanie nam wszelkich uwag, komentarzy i/lub sugestii dotyczących tego, co sądzicie o tej aktualizacji i co chcielibyście zobaczyć w przyszłości. Dziękujemy za wybranie TradingView!

The fastest way to follow markets

Launch Chart