August 12, 2019
Uwaga na oszustów!

Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń o połączeniach telefonicznych od oszustów udających oficjalnych przedstawicieli TradingView. Próbują wprowadzać użytkowników w błąd i oferują inwestycje lub sprzedaż innych produktów. 

TradingView NIE kontaktuje się z klientami przez telefon, żeby oferować usługi. Wszelka pomoc techniczna odbywa się za pośrednictwem zgłoszeń bezpośrednio na stronie, a TradingView NIE prowadzi ani nie prowadziło nigdy wcześniej żadnych działań sprzedażowych przez telefon. Wszelkie osoby, które dzwonią do Ciebie i podczas rozmowy twierdzą, że są z TradingView, nie są powiązane z naszą firmą i są przez nas uważane za oszustów. Zachowaj ostrożność, jeżeli otrzymujesz nieuczciwe telefony i oferty — nigdy nie podawaj żadnych danych osobowych i pamiętaj, że TradingView nie jest brokerem, a jedyne produkty, które sprzedajemy to miesięczne i roczne subskrypcje, które można zobaczyć na stronie Cenniki które można kupić WYŁĄCZNIE bezpośrednio na naszej stronie.

O ile nam wiadomo, większość osób, które otrzymują takie połączenia, nie są użytkownikami TradingView. Ta sytuacja nie ma nic wspólnego z wyciekiem danych po naszej stronie, bo to nigdy nie nastąpiło, a my jeszcze nie wiemy, skąd oszuści pozyskują numery telefonów. Ściśle współpracujemy z odpowiednimi organami w różnych jurysdykcjach geograficznych, żeby zatrzymać to oszustwo. Wszelkie informacje o oszustach, które możesz zgromadzić i udostępnić będą pomocne — numery telefonów, nazwiska, daty, notatki i nagrania rozmów mogą pomóc postawić winnych przed sądem i zakończyć ich działalność. Prześlij wszystkie materiały do lokalnych organów ds. zwalczania nadużyć finansowych, a także na adres security@tradingview.com, żebyśmy również mieli te informacje. Jeżeli masz konto na TradingView, to podaj swoją nazwę użytkownika.

Dziękujemy za zrozumienie.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres