August 28, 2020
Zasoby wiedzy są teraz dostępne dla użytkowników bezpłatnych subskrypcji

Dziś z radością przedstawiamy nowe zasoby i materiały edukacyjne poświęcone pomocy użytkownikom planu Basic oraz użytkownikom korzystającym z okresu testowego. Wszystkie te materiały można znaleźć w naszym Centrum Pomocy. Nasze Centrum Pomocy ułatwia poznanie TradingView, naszych zasad i pomaga w rozwiązywaniu problemów, których możesz doświadczyć.

Zasoby te są łatwo dostępne i można je znaleźć na stronie głównej naszego Centrum Pomocy w zakładce „Często zadawane pytania”.

Nowe zasoby obejmują kilka tematów, począwszy od metod płatności, aż po pomoc i wsparcie dla społeczności. Każdy temat jest podzielony na kilka kategorii w naszym Centrum Pomocy i oferuje pomocne pytania i odpowiedzi, jednocześnie kierując Cię do różnych innych zasobów na naszej stronie lub na stronach powiązanych. Jeśli jesteś użytkownikiem bezpłatnej subskrypcji, rozwiązania te pomogą Ci zrozumieć naszą platformę i odpowiedzieć na wszystkie pilne pytania. Jeśli korzystasz z płatnej subskrypcji, w dalszym ciągu masz dostęp do wsparcia technicznego, dostępnego dla użytkowników subskrypcji Pro, Pro+ lub Premium. Te rozszerzone zasoby stanowią pomocny przewodnik w poruszaniu się po naszej stale powiększającej się społeczności i są szczególnie przydatne dla tych, którzy są nowi na naszej platformie.

Mając na uwadze, że nasza społeczność to 20 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, nasz Zespół Wsparcia stara się pomagać wszystkim użytkownikom płatnych subskrypcji w sposób przemyślany i dokładny. Użytkownicy bezpłatnych subskrypcji zostają czasami bez odpowiedzi, ponieważ darmowe konto nie umożliwia dostępu do naszych specjalistów z Zespołu Wsparcia. Chcieliśmy zapewnić tym użytkownikom więcej zasobów i materiałów, dlatego stworzyliśmy nowe rozwiązania. Mamy nadzieję, że te nowe zasoby wiedzy sprawią, że użytkownicy bezpłatnych subskrypcji poczują się lepiej przygotowani nie tylko do poruszania się po naszej platformie wraz z jej funkcjami i narzędziami, ale także do aktywnego uczestnictwa w społeczności.

Chcielibyśmy usłyszeć Wasze opinie na temat tego dodatku do Centrum Pomocy, więc podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami. Jeśli czujesz, że czegoś Ci brakuje, daj nam znać. Sprawdzimy co da się zrobić i spróbujemy włączyć ten dodatek do naszej następnej aktualizacji. Naszym celem jest, aby każdy czuł się częścią naszej społeczności, dlatego staramy się budować dla każdego z Was.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres