August 31, 2020
Göstergelere Dair Editörlerinin Seçtikleri

TradingView Halka Açık Kitaplığı, dünyanın her yerinden yatırımcılar ve işlem yapanlar tarafından kodlanmış göstergelerden ve stratejilerden oluşur. Bugün, Halka Açık Kitaplı ‘mızda 100.000’den fazla komut dosyası var. Çoğu, başka hiçbir yerde bulunamaz. Bu nedenle, size yeni Editörlerin Komut Dosyası Seçimleri‘ni göstermekten heyecan duyuyoruz.

Bu Editörlerin Seçtikleri, Halka Açık Kitaplık ‘ta yayınlandıkları için yakın zamanda yayınlanan en iyi açık kaynak göstergelerini sergiliyor. Ana sayfada yer alırlar ve bunlara “Komut Dosyaları” menüsünden de erişebilirsiniz. Amacımız, en ilginç göstergeleri oluşturan yaratıcı beyinlere ve cömert kodlayıcılara daha fazla farkındalık sağlamaktır. Pine’da güçlü ve faydalı bir gösterge veya strateji yazmak günler, haftalar veya aylar sürebilir. Ticaret ve programlama bilgisinin nadir bir kombinasyonunu gerektirir.

Kendi göstergenizi veya stratejinizi nasıl oluşturabileceğinizi öğrenmekle ilgileniyorsanız, Pine Kullanıcı Kılavuzunun Başlangıç bölümüne gidin ve PineCoders hesabını takip edin.

Her zaman yeni yayınlanan en iyi göstergelerden haberdar olduğunuzdan emin olmak için Editörlerin Komut Dosyaları İçin Seçtiklerine yer işareti koyun.

İstediğiniz bu yeni özelliğin yararlı olduğunu umuyoruz. Lütfen iyileştirme için bize geri bildiriminizi göndermeye devam edin. TradingView’i sizin için oluşturuyoruz ve platformumuz için çok talep edilen bu güncellemeler hakkında ne düşündüğünüzü duymayı seviyoruz.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın