April 16, 2020
Şimdi TradingView’de Çizim Araçları için Yeni ve Beklenen Ayarlar

Bugünden başlayarak metninizin yönü yalnızca isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Çizimleriniz ve grafiklerinizle sınırsız olanaklara sahip olabilmeniz için çizim araçlarıyla ilgili sınırlamaları ortadan kaldırdık.

Çizimlerle çalışma konusunda bir değil iki iyileştirme sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İlk olarak, dikey çizgiye metin ekleyebilir ve grafik fikrinizi uygulamak için gerektiği gibi genişletebilirsiniz.

İkinci olarak, metin yapılandırması için tüm seçenekleri ayrı bir Metin sekmesine taşıdık. Grafik planlarınızı gerçekleştirmek için ayarlarınızı yönetmek ve ihtiyacınız olan özelliklere ve araçlara ulaşmak artık her zamankinden daha kolay.

Dikey bir çizgi için metin nasıl yapılandırılır
Metnimi dikey bir çizgi için nereye ve nasıl girebilir ve yapılandırabilirim? Harika bir soru – başlamanız için bazı basit adımlara göz atalım:

  • İlk olarak, Ayarlar iletişim kutusunu açın;
  • Gerekli metni yeni Metin sekmesine girin ve yapılandırın; ve
  • Metin girişi ve Metin Hizalama seçeneklerinin altında bulunan yeni Metin Yönü ayarıyla çalışın.

Metin Yönü ‘nün, girilen metnin yönünü istediğiniz şekilde değiştirmenize olanak tanıyan yeni eklenen bir araç olduğunu fark edin. Bazı görseller için lütfen aşağıya bakın:

Çizim araçlarımıza yapılan en yeni eklemeler hakkında bilgi edinmektan keyif aldığınızı umuyoruz. Her zaman olduğu gibi, bu güncelleştirme hakkında ne düşündüğünüz ve gelecekte görmek istedikleriniz hakkında bize geri bildirim, yorum ve/veya öneri göndermekten çekinmeyin. Sizin için geliştirmelerde bulunmak bizim için bir zevk.

The fastest way to follow markets

Launch Chart