August 25, 2020
Kıtalararası Borsadan (ICE) ABD’de Listelenen Her Vadeli İşlem Sözleşmesini Grafiklendirir

Küresel finansal verileri tüm üyelerimiz için daha açık ve erişilebilir hale getirmeye çalışıyoruz. Bir TradingView hesabı oluşturduğunuzda, dünyanın her yerinden verilere anında erişim kazanırsınız. Bugün size Intercontinental Exchange (ICE) ile bugün kullanmaya başlayabileceğiniz genişletilmiş bir ortaklıktan bahsetmekten heyecan duyuyoruz.

ICE Valelileri A.B.D

Tüm TradingView üyeleri artık ICE vadeli işlem sözleşmelerinin haritasını çıkarabilir. ICE vadeli işlemleri, hisse senedi piyasası endeksleri, portakal suyu, altın ve belirli forex çiftleri dahil olmak üzere çok çeşitli sözleşmeleri içerir. Bu sözleşmeleri 10 dakikalık bir gecikmeyle herkes için kullanmak ücretsizdir. Gerçek zamanlı veri isteyenler için abonelik mevcuttur. Bu yeni veri feed ‘lerini görmek için, arama kutusuna ICEUS: değişim sembolünü yazın.

ICE Dijital Varlık Vadelileri

ICE, Bakkt® ‘ı piyasaya sürdüğünde, CFTC düzenlemeleri ve gözetimi ile ilk kripto para vadeli işlem sözleşmesini oluşturdu. Bu veriler, tüm TradingView üyelerine gerçek zamanlı olarak ücretsiz olarak sunulur. Şimdilik, ICE Dijital Varlık Vadeli İşlemleri, sürekli olarak (öndeki mevcut sözleşme) veya birkaç ay önceden, örneğin 2021’e kadar grafik oluşturabileceğiniz Bitcoin vadeli işlemleriyle sınırlıdır. Arama kutusuna BTM yazın ve Bakkt Bitcoin Aylık Vadeli İşlemlerini arayın.

Bu yeni veri akışlarını beğeneceğinizi ve bunları yatırımlarınızda, grafiklerinizi ve küresel piyasaları anlamanızı geliştirmek için kullanmanızı umuyoruz. Unutmayın – bu feed ‘lerle ICEUS: borsasının adını arama kutusuna yazarak erişebilirsiniz. Topluluğumuzun bir üyesi olduğunuz için tekrar teşekkür ederiz ve lütfen bize herhangi bir geri bildirim göndermekten çekinmeyin.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın