January 20, 2021
İşte İlk Aracı Kurum Ödüllerimizin Kazananları

İşte burada! TradingView İlk Defa Aracı Kurum Ödüllerinde galibiyet kazananları açıklıyor  TradeStation, Yılın Aracı Kurumu da dahil olmak üzere üç galibiyet alıyor.

Geri bildirimleriniz, derecelendirmeleriniz ve incelemeleriniz için herkese büyük bir teşekkür, ilk sektör ödüllerimizin her bir kazananını şimdi Aracı Kurum Ödülleri sayfamızda görebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, ana direktifimiz, işlem ve yatırım ihtiyaçlarınız için en iyi platformu oluşturmak ve sağlamaktır. Bu ödüller, tam da bunu yapan  son 12 ayda sizin için en iyi hizmeti veren ve sizin için en iyi teknolojiye sahip olan aracı kurumlara veriliyor.

Bu ödüller bizim tarafımızdan rastgele seçilmiyor, yatırımcı ve işlemde bulunan sizler karar mekanizmasında yardımcı oldunuz. En iyi aracı kurumların güvenilir ve şeffaf bir görünümünü sağlamak için, yıl boyunca sizin geri bildirimlerinize ve incelemelerinize dayanır ve teknoloji çalışma süresi gibi “gizli” bilgilerle birleştirilir.

Favori aracı kurumunuz listede yoksa veya henüz entegre edilmemişse endişelenmeyin, her zaman bir gelecek var. Onlara haber verin ki temasa geçebilsinler ve umarız sizin için en iyi aracı kurumunuzu bulma yolunda bu büyük atılımın bir parçası olun.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın