Çubuk Tekrar Oynatma’da daha fazla gün içi veri

Feb 1, 2023

Premium plan kullanıcılarının artık Çubuk Tekrar Oynatma modunda 4 kat daha fazla geçmiş gün içi verisine sahip olacağını duyurmaktan çok mutluyuz.

Bu güncelleme, Çubuk Tekrar Oynatma’da 6 aylık 1 dakikalık verilere (eski limit 6 haftaydı) erişim sağlar. 2 dakikalık zaman dilimi için bu sınır iki katına çıkar ve bir yıllık 2 dakikalık veri kullanılabilir; 3 dakikalık zaman dilimi için üç katına çıkar ve 18 aylık 3 dakikalık veri kullanılabilir ve bu böyle devam eder. Seçilen zaman dilimi ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla gün içi veri oynatabilirsiniz.

Örneğin, 2016 yılında NASDAQ:AAPL’nin günlük zaman diliminde Tekrar Oynatma için başlangıç noktasını seçebilir, ardından 15 dakikalık zaman dilimine geçebilir ve bundan 7 yıl sonra 15 dakikalık çubukları oynatmak mümkün olacaktır. İnanılmaz değil mi?

Çubuk Tekrar Oynatma özelliği ve Çubuk Tekrar Oynatma için mevcut veri miktarları hakkında daha ayrıntılı bilgilerin yanı sıra Çubuk Tekrar Oynatma’nın nasıl çalıştığına ilişkin diğer soruları Yardım Merkezi’nde bulabilirsiniz.

Bu güncellemeyi beğeneceğinizi ve yatırım analizlerinizde faydalı bulacağınızı umuyoruz. Lütfen bize geri bildirimlerinizi göndermeye devam edin. TradingView’i kullanıcılarımız için geliştiriyoruz ve sizden haber almayı seviyoruz.

TradingView Ekibi

Look first Then leap

TradingView sizin için tasarlandı, bu nedenle muhteşem özelliklerimizden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun
Grafiği Açın