April 1, 2020
TradingView Kripto Kapsamını Genişletiyor

TradingView’de, yaklaşık 10 yıldır kripto para birimi ekosistemini destekliyoruz. Son birkaç aydır, TradingView’e çok sayıda değiş tokuş ve benzersiz veri kümesi getirmek için çok çalışıyoruz çünkü kriptoya ve küresel finansal sistemini değiştirebileceğine inanıyoruz. OKEx, OKCoin, KuCoin spot piyasaları ve Huobi türevlerinin artık TradingView platformunda mevcut olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Başlamak için, TradingView arama çubuğuna OKEX :, OKCOIN :, KUCOIN: veya HUOBI: aşağıdaki borsalarden birini yazabilirsiniz ve grafik için tüm olası sembolleri gösteren bir açılır menü görünür. Mevcut borsaların açılır listesinden OKEx, OKCoin, KuCoin veya Huobi’yi de seçebilirsiniz.

Bu yeni borsaları ekleyerek, yatırımcılara ve işlem yapanlara mükemmel analiz ve grafik oluşturmak için ihtiyaç duydukları verileri sağlarken, kripto para birimi ekosistemine verdiğimiz desteği göstermeye devam ettiğimizi umuyoruz.

Her zaman olduğu gibi, bu yeni sürümden memnun kaldıysanız ve herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa lütfen bize ulaşın. Sizi dinliyoruz!

The fastest way to follow markets

Launch Chart