November 19, 2020

Usprawnienia narzędzia Auto Zniesienia Fibo

Wbudowany wskaźnik Auto Zniesienia Fibo pozwala teraz użytkownikom na zmianę kolorów poziomów Fibonacciego. Można to zrobić, otwierając okno dialogowe Ustawienia wskaźnika i wybierając kolory w zakładce Argumenty.

Zmieniliśmy również zachowanie etykiet poziomów. Teraz po wybraniu opcji Przedłuż linie w prawo oraz Pozycja etykiety: z prawej, będą się one zawsze znajdować po prawej stronie ostatniego słupka i nie będą nakładać się na istniejące ani nowe słupki.

A oto jeszcze jedna aktualizacja, którą niektórzy z naszych użytkowników już wypróbowali. Możesz ustawić osobne alerty dla przecięcia każdego z poziomów wskaźnika. Aby to zrobić, otwórz menu wskaźnika Więcej i wybierz opcję Dodaj alert do Auto Fib Retracement. W ustawieniach okna dialogowego, które zostanie otwarte, wybierz poziom, na którym chcesz ustawić alert oraz inne parametry.

Mamy nadzieję, że ta funkcja okaże się dla Ciebie użyteczna. Jak zwykle czekamy na Twoją opinię. Tworzymy TradingView dla Ciebie i uwielbiamy, gdy mówisz nam, co myślisz o aktualizacjach naszej platformy.

Look first / Then leap

Otwórz wykres